wtorek, 12 kwietnia 2011

Kwietniowe porządki

Witam!

Ostatnio nie miałem okazji do zbyt częstego zaglądania na bloga - serdecznie za to przepraszam. Nazbierało się w między czasie sporo nowości, które postaram się streścić poniżej. Jutro opublikuję też bardziej merytoryczny post, poświęcony (dość częstym) problemom z umowami opartymi o wynagrodzenie ryczałtowe.

Konferencja "Cloud Computing i jego aspekty prawne"


Nowy termin konferencji został na szczęście w końcu ustalony. Odbędzie się ona 12 maja 2011 roku w sali konferencyjnej biurowca Adgar Plaza. Jest on bardzo dogodnie zlokalizowany - znajduje się przy ulicy Postępu 17A, czyli w sercu mokotowskiego parku biznesowego. Mamy jeszcze parę wolnych miejsc, więc jeżeli ktoś chciałby się zapisać - zapraszam tutaj.

Konferencja "Virtu GigaCon 2011"


W między czasie zostałem zaproszony do udziału w innym przedsięwzięciu: konferencji GigaConu poświęconej wirtualizacji. Zaprezentuję w jej trakcie temat licencji komputerowych w kontekście wirtualnym. Jest to zagadnienie naprawdę bardzo ciekawe, a w dodatku dość życiowe. Postaram się napisać o nim trochę więcej w pewnym momencie! Tym czasem, Virtu GigaCon odbędzie się 19 kwietnia w hotelu Marriott Courtyard (Okęcie).

Ankieta "Joint Venture w IT"


Zainspirowani konferencyjną współpracą z panem Pawłem Ciesielskim, prezesem Asseco Corporate Ventures, postanowiliśmy przeprowadzić wśród polskich przedsiębiorców ankietę dotyczącą ich opinii na temat funduszów venture capital. Badanie jest krótkie (ok 10 minut), a w dodatku po jej wypełnieniu można wylosować książkę "Venture capital w Polsce i w krajach rozwiniętych". Link do ankiety znaleźć można tutaj (regulamin jest za to tutaj).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz